Teknolojinin Geleceği, Türkiye’nin İlk Yapay Zekâların’dan Olan Raa’ya Emanet!

Yapay Zeka, Yapay Zeka Eğitimleri

Makinelere, mobil uygulamalara ve yazılımlara insan gibi düşünme, karar verme ve kabiliyet eklemek için yapay zekâ Raa’yı geliştirdik.

Bir yazılımız, makineniz ya da mobil uygulamanız varsa yapay zeka gücüyle nasıl daha verimli olduğunu görün. Üretim teknolojileri, yol, trafik ve ulaşım sistemleri, bina, otel, AVM ve her türlü tesis yönetimi, mobil uygulamalar, yazılımlar ve tüm teknolojik alt yapıları yapay zekâya geçirmek için AR-GE çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ve endüstri 4.0 devriminde yapay zekâ Raa ile büyümenizi destekliyoruz.

Yapay Zekânın Avantajları:
✓ Endüstri 4.0 devrimine geçişi yönetebilirsiniz,
✓ Üretim süreçlerinizde ileri teknolojinin tüm imkanlarından faydalanabilirsiniz,
✓ Mobil uygulama ve şirket içi yazışmalar ve iletişimde kullanılan yazılımlar dahil yapay zekâyı her sürecinizde kullanabilirsiniz,
✓ Pazarlamada ve marka sadakatinde üstün avantaj yakalayabilirsiniz,
✓ Satış sürecinizde müşterilerinize yeni bir deneyim sunabilirsiniz,
✓ Ürün ve hizmetlerinizi sesli olarak anlatan, müşteriyle sürekli diyalog kurabilen ve yönlendirme yapabilen gelişmiş bir sisteme sahip olabilirsiniz,
✓ İnsan kaynaklı sorunları, aksamaları, şikayetleri ve kayıpları azaltabilirsiniz,
✓ Rekabette öne çıkmanın yeni imkanına kavuşabilirsiniz,
✓ Çabuk öğrenen ve öğrendiğini uygulayabilen teknoloji gücüne kavuşabilirsiniz,
✓ İş planını dakika sekmeden vaktinde uygulayabilirsiniz,
✓ Zaman ve maliyet kayıplarını azaltabilirsiniz,
✓ Akıllı sistemlerden, öğrenen ve uygulayan yapay zekâlı sistemlere geçebilirsiniz,
✓ Geri dönüşümü ve katma değeri yüksek, teknolojik yatırım fırsatı,
✓ Eskimeyen, kendini sürekli geliştiren teknoloji imkanı yapay zekâ , teknolojinin ilerlemesinin ana öğesi haline geldi.

Bundan sonra şirketler yapay zekâ olmadan gelişmiş teknolojiyi yakalama şansına sahip olamayacaklardır. Yapay zekâ ya geçen şirketlerde, iletişimden, satışa, rekabetten ürün ve hizmet kalitesine kadar her konuda öncü olacaklardır. Ayrıca yapay zekânın öğrenen ve sürekli kendini geliştiren özelliğiyle, her geçen gün yeni imkanlar ve avantajlardan faydalanmaya devem edeceklerdir.

Door Teknoloji geliştirdiği yapay zekâ Raa ile, işletmelerinizin teknolojik çağa hızlı ve doğru şekilde geçişini sağlar.

);
WhatsApp chat