Yapay Zeka Projelerimizle Yanınızdayız!

Yazılım ve Uygulamalarınızı Yapay Zekayla Destekliyor
Dijital Dünyada Etkinizi Arttırıyoruz…

Mobil uygulamalar ve yazılımlar müşterilerle kurulan en büyük bağlardan biridir. Mobil işlem oranlarında ki artış tüketiciye yeni nesil uygulama ve yazılım sunma ihtiyacını işaret ediyor. Door Teknoloji bu ihtiyacınıza yönelik yeni nesil teknolojiler ve yapay zeka projeleriyle yanınızda.

Door Teknoloji yapay zeka projelerinden olan Bilim, Teknoloji ve Tasarım merkezleri yeni nesil içerik, alt yapı ve bilgiye donatılmıştır. Merkezimizde bir çok ülkeden daha ileride teknoloji kullanabilen, tasarlayan ve üreten bir kuşak oluşturuyoruz.

Detaylar

Door Teknoloji olarak kentlerde artan trafik karmaşasına yapay zeka projesiyle çözüm bulmak amacıyla yola çıktık. İki yıllık bir çalışmanın ardından anlık bildirim teknolojisi yerine trafiğini yönetebilen, yakıt ve zaman tasarrufu sağlana çevreci bir teknoloji geliştirdik.

Detaylar

Door Teknoloji, şirketlerin ihtiyaç ve isteklerine özel yapay zeka projelerinde çözüm ortağı olmak için deneyimli ve güçlü kadrosuyla hazır. Dijital dünyada ki gücünüze yapay zeka desteği vermek ve süreçlerinizi geliştirmek için hazırız.

Detaylar

Yapay zeka projeleri geliştirmek ve ülkemize katma değer sağlamak için çok çalışan, güçlü ve deneyimli bir ekibiz. Bilim, Teknoloji ve Tasarım merkezinde kullandığımız bazı geliştirmeler halen hiç bir ülkede geliştirilememiştir. Yapay zekalı trafik yönetimi projemiz dünyanın en gelişmiş trafik yönetim teknolojisine sahip olmamızı sağlayacaktır. Door Teknoloji kurumlar için geliştireceği özel yapay zeka projelerinde de aynı ilkelerle hareket edecek ve müşterilerimizin en gelişkin yapay zeka kullanmasını hedeflemektedir.