Hakkımızda

Door Teknoloji yapay zekâ alanında faaliyet göstermek amacıyla 2017 yılında kurulan bir girişimdir. Yapay zekâ süreçlerinde ürün ve hizmet eksikliğini kapatma amacını taşır, özellikle yapay zekâyı bilen ama ne işine yarayacağını bilmeyen şirketlere çözüm üretmeyi hedefler.
Door Teknoloji, bir yıllık Ar-ge çalışmalarından sonra şirket ya da kurumların mobil uygulamalarını ve teknolojik alt yapılarını yapay zekâya geçirebilecek seviyeye ulaştı. Yeni nesil teknolojilerden ya da endüstri 4.0’dan geri kalmak istemeyen kurumlar için en güçlü ve hazır ekibe sahip şirketler arasında yerini aldı.
Door Teknoloji aşağıdaki ana başlıklarda uzmanlaşmıştır.

Door Teknoloji, MEB 2023 vizyon belgesine uygun olarak öğretmenlerin gelişimlerini sürdürmesi için yapay zeka yönetimi ve geliştirmesi yapabilecek beceriye ulaşmaları amacıyla eğitimci eğitimini başlattı. Dijitalleşme, lider öğretmen, tasarı-beceri atölyeleri, arşiv ve diğer eğitim-öğretim konularında yapay zeka eğitimleri yol gösterici olacaktır. Korkma, öğren, yönet şiarıyla başlatılan yapay zeka eğitimi bilişim teknolojileri, kodlama, rehberlik, okul yöneticileri ve diğer alanlarda ki branş öğretmenlerin katılımına uygun olarak tasarlanmıştır. Program detayı için için MEB Vizyon 2023 bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.

Door Teknoloji, eğitimcilerin ve öğrencilerin gelişimlerini tamamlayacakları fiziki alt yapının okulda kurulması için yapay zeka sınıflarını tasarladı. Öğretmenlerin MEB 2023 eğitim vizyonu için gerekli mesleki bilgiye ve kişisel gelişime ulaşmaları için ihtiyaç duydukları merkeze sahip olmaları sağlanmaktadır. Yapay zeka sınıfları hem öğretmen eğitimlerinin gerçekleştiği, hemde öğrencilerin tasarım ve beceri yeteneklerini bir arada kullanıp proje / araştırma çalışmaları yapacakları alanı ifade eder.

Door Teknoloji, şirketlerin yaygın olarak kullandıkları mobil uygulamalarını daha verimli ve de işlevsel hale getirmek amacıyla yapay zekâya geçiriyor. Bu sayede size, yapay zekâlı mobil uygulamaların faydasını yaşayan ilk şirketlerden olma fırsatı sunuyor.

Üretimden, şirket içi yazışmalara, onay süreçlerinden, performans arttırmaya kadar şirketinizde teknoloji ile yönetilen ne varsa tamamını yapay zekâ ile yönetebilirsiniz. Door Teknoloji insan, makine, yazılım, evrak, birimler arası iletişimsizlik, verimsizlik, zaman ve gecikme sorunları gibi tüm süreçleri birbirine entegre olarak yapay zekâlı hale getirir.

Door Teknoloji, özellikle kent içi trafiğin yarattığı zaman ve yakıt sorunlarının, kaza, sürücü – yaya hatası ve stres gibi sorunların azaltılması amacıyla ulaşım sistemi yönetiminde yapay zekâ ile çözüm getirdi. Firmamız, akıllı ulaşım sistemlerinden, yapay zekâlı ulaşım sistemlerine geçiş sürecini yönetmektedir.

Door Teknoloji yapay zekâ ile ilgili her konu ve süreçte danışmanlık vermekte, ihtiyaç duyulması halinde kurumların IT birimlerine özel eğitim ve atölyeler geliştirmektedir. Ayrıca proje tıkanıklığı yaşayan ekiplere teorik ya da uygulamalı destek verilir.

[NEXForms id=”1″ ]