• +90 (212) 706 16 69

Yapay Zeka Danışmanlığı

Door Teknoloji yapay zekâyı geliştiren ve bilişim sistemlerine uyumlu hale getirilmesi için çalışan ülkemizin öncü şirketlerindendir. Gerek alt yapı hazırlık süreçleri, gerekse de uygulama süreçlerinde deneyimli mühendis ve yönetici kadrosuyla hizmete hazır.

Fabrikanız, hastaneniz, ofisiniz, binanız, siteniz, şirket alt yapınız, mobil uygulamanız, yazılımlarınız ya da teknoloji kullandığınız her hangi bir alan. Door Teknoloji olarak tüm bu süreçlerde yapay zekâya geçiş sürecinizi yönetiyor, sizlere danışmanlık yaparak Endüstri 4.0 ve yapay zekâyı projelendirme ve uygulama süreçlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Dördüncü sanayi devriminde ulusal ve global çapta rekabet edebilmek ancak teknolojiye ayak uydurmak ve bu teknolojiyi kısa zamanda uygulamak ile mümkündür. Sizden daha ileri teknolojiye sahip, zaman ve üretim kalitesinde avantajlı, daha az personelle daha fazla üretim gerçekleştirebilen, maliyet ve giderleri düşürülmüş, üretim hata ve kayıplarını kapatmış, tüm süreçlerini dijitalleştirmiş bir rakiple rekabet epey zor olacaktır. Ya da bunları siz gerçekleştirmiş olabilirsiniz ve diğerleri sizinle rekabet etmek zor diyebilirler. Door Teknoloji geliştirdiği yapay zekâ Raa ile dönüşüm ve dijitalleşme çağında fırsatlarını lehinize çeviriyor. Güçlü ve tecrübeli AR-GE birimiyle, mühendisleri, stratejistleri, yöneticileri ve proje mimarlarıyla hizmetinizde.

Yapay Zeka, Yapay Zeka Eğitimleri

Yapay zekânın yapabilecekleri elbette bunlarla sınırlı değil. Halen gelişen bir teknoloji olduğundan zamanla faydalarının sayısı daha da artacaktır. Dikkate alınması gereken husus şirketinizin alt yapı olarak yapay zekâya hazırlanması ve bir an önce yapay zekâya kavuşmasını sağlamaktır. Böylece teknolojik gelişmelere daha hızlı ve kolayca adapte olup, teknolojinin sunduğu imkanlardan ilk önce faydalananlar arasında yerinizi alabilirsiniz.

Door Teknoloji olarak teknolojik alt yapınızda, yazılım ve mobil uygulamalarınızda yapay zekâ sisteminin doğru kurulması ve yönetilmesi için çalışıyoruz. Teknolojinin gelişimini yakalamanızı ve bu gelişimin sağladığı faydalardan üst düzeyde yararlanmanızı amaçlıyoruz.

Kimler Endüstri 4.0 ve Yapay Zekâ Danışmanlığı Almalı

✓ Fabrikalar ve sanayi kuruluşları,
✓ Hastaneler ve sağlık merkezleri,
✓ 100’den fazla personel çalıştıran kurumlar,
✓ IT birimlerine Endüstri 4.0 ve yapay zekâ donanımı kazandırmak isteyenler,
✓ Yönetim, Finans, Üretim, Pazarlama ve Satış birimlerinde yapay zekâya geçmek isteyenler,
✓ Ev, bina ve sitelerinde ileri teknoloji uygulamak isteyenler,
✓ Müteahhitler,
✓ Teknoloji şirketleri,
✓ E-Ticaret ve sanal ortamda satış/ ticaret yapan işletmeler,
✓ Girişimlerini Endüstri 4.0 ve yapay zekâ ile desteklemek isteyen girişimciler,
✓ Giyim, gıda, spor ve benzeri sektörler,
✓ Alış veriş merkezleri,
✓ Oteller,
✓ Stadyumlar.

);
WhatsApp chat