YAZILIM VE UYGULAMALAR

Yapay Zekâ Artık İşletmenizin ve Sosyal Yaşamınızın Bir Parçası.

Yapay zekâ ayrıcalığı yalnızca bir kaç global şirkette olmasın diye mobil uygulamalarınıza ve kurumsal yazılımlarınıza özel çözümler geliştirdik. Artık yapay zekâyı şirket mobil uygulamalarında kullanabilir, işletmenizi sosyal yaşamın ve iş hayatının vazgeçilmez parçası haline getirebilirsiniz. 

 

Endüstri 4.0 ile devam eden dijital dönüşüm şirketlere yeni avantajlar sağlayarak yoluna devam ediyor. Özellikle milyonlarca internet sitesi, mobil uygulama ve yazılım arasında görünürlüğünü kaybetmiş kurumlar için yeni gelişmeler sunuyor. Uygulamanızın indirilme oranından, kullanım sıklığına, müşteri etkileşiminden satış kapamasına kadar tüketicilerinize farklı bir mobil deneyim sunabilirsiniz. Artık yazılımlarınızı, uygulamalarınızı ve teknolojik alt yapınızı daha interaktif yöneten ve her müşterinizi özel olarak tanıyan bir asistana çevirebilirsiniz. Kullanıcılarınızın alışkanlarını öğrenen, alış veriş dönemlerini ve tüketici davranışlarını bilen, sadakat ve bağlılık oluşturan yapay zekâ asistanı.

Mobil Uygulama ya da Yazılımlarınızı Yapay Zekâ ile Yeniden Tasarlıyoruz.

Door Teknoloji tarafından geliştirilen yapay zekâ Raa, daha işlevsel, daha aktif kullanılan, tüketiciyle marka bağlılığını ve iletişimini yükselten, kurum içi yazışmalar ve ilişkileri güçlendiren, satış sonrası müşteri ilişkilerini daha sorunsuz yöneten bir sistem sunuyor. Cep telefonlarına indirilen onlarca uygulama arasında sizin kullanıcıyla daha aktif bir ilişki kurmanızı sağlıyor. 

Yapay zekâ Raa ürün ve hizmet sürecinizin her hangi bir yerinde insan kaynaklı sorunları azaltma becerisine sahip. Müşteri davranışları, ifade ve konuşma hatası, iç işleyiş sorunları, görev ve yetkiden kaçma, sorumluluk almama, öğrenmeme, gelişime ve değişime direnme gibi insandan doğan kayıpları sıfırlama hedefiyle çalışır. Şirketlere insan tembelliğinden, yavaşlığından, dikkat dağınıklığından, bilgi eksikliğinden, iş beğenmemesinden ve diğer tüm nedenlerden dolayı oluşan kayıpları önleme gücü verir. Door Teknoloji işletmenize, aynı anda yüzlerce hatta binlerce çalışanınız varmış gibi yapay zekâ gücü katar.

 

Yapay Zekâlı Mobil Uygulama ve Yazılımın Avantajları;

✓Endüstri 4.0 ile devam eden dijital dönüşümü gerçekleştirme,
✓ Yapay zekâ uygulamaları konusunda öncü olmak,
✓ Yapay zekâ sayesinde en yeni sektörel bilgilerden, makalelerden, bilimsel çalışmalardan ve yeni tekniklerden sürekli faydalanmak,
✓ İnsanın on yıllarda edinip kullanacağı bilgileri kısa zamanda kurum yararına kullanabilmek,
✓ Maaş, SGK ve vergi gibi giderleri düşürmek,
✓Üretim, lojistik, perakende, satış sonrası konularında maliyetleri azaltmak,
✓ İnsan kaynaklı sorunları sıfırlama hedefine ulaşmak,
✓ Yanlış planlama ya da başka nedenlerden ortaya çıkan gecikmelerden ve zaman kayıplarından kurtulmak,
✓ Tüketiciyi tanıma, marka bağlılığı ve sadakati yükseltme,
✓ Ödeme, şikayet yönetimi ve bilgi verme konularında insanı aradan çıkarma.

Endüstri 4.0’dan daha fazla faydalanmak için uygulama ve yazılımlarınızı yapay zekâ ile yeni formuna kavuşturun. Door Teknoloji bu alanın öncüsü olarak işletmenize yapay zekâ ile ilgili destek vermek için çalışıyor. Çünkü gelecek için yapılacak en iyi çalışma şirketlerin artık yapay zekânın gelişimine uygun olarak teknolojik alt yapılarını kurmaları ve mobil uygulamalarını hazır hale getirmeleridir. Klasik mobil uygulamalar ve teknolojik yatırımlar çok kısa bir süre sonra önemini kaybedecek, yerini bilgilerin ve yönetimin toplandığı yapay zekâ alacak. Geç kalmamanın ve katma değeri yüksek yatırımlar yapmanın vakti şimdi.