Yaşam Alanları Yönetimi

Yaşam Alanlarında Yeni Ayrıcalıklar

Kentlerde artan gürültü, stres, yeşilden kopuş, güvenlik sorunları ve kaygılar yaşam alanlarımıza daha önem vermemiz gerektiğini gösteriyor. Ev içinden başlayan, bina içi ve dışına, site içi ve dışına oradan tüm kente yayılan bu sorunlarda en büyük destekçimiz teknolojidir. İnsanın yarattığı bu çevrede, kendi güvenli limanınızı yaratmanızda teknolojinin sunduğu yeni gücümüz ise yapay zekâ . Door Teknoloji tarafından geliştirilen yapay zekâ Raa, evinizin, sokağınızın ve özel dünyanızın kısaca yaşam alanlarınızın rahatlığı ve güvenliği konusunda en büyük ayrıcalığınızdır. 

İnsan tehditlerinden, felaket senaryolarına kadar onlarca konuda kendini sürekli güncelleyen, çabuk öğrenen ve istediğinizi öğrendikleriyle hatasız uygulayan bir teknolojiye sahip olabilirsiniz. Door teknoloji, klasik otomasyon, kamera ve sensörlere dayalı anlık bilgi veren akıllı ev sistemlerinden, sizi tanıyan, alışkanlıklarınızı bilen ve yüksek kapasiteyle ev ve bina teknolojilerinizi yöneten yapay zekâ asistanınızı hizmetinize sunuyor. Artık kentlerin getirdiği sorunlar ve tehditlere, insandan kaynaklı sorunlara ve kaygılara, ev ve bina teknolojilerinin kapasite yetersizliğine karşı yapay zekâ Raa yanınızda. 

Endüstri 4.0 ile birlikte gelişen yapay zekâ teknolojisi, ev, bina ve yaşam alanlarını kentten ayrı düşünmez. Yapay Zekâ Raa, sahip olduğu kapasiteyle size hizmet ederken sadece sınırlı alanlarda değil, kenti oluşturan sokak, yol, trafik, alışveriş, hava kalitesi, çevre, iş ve sosyal dünyanın gelişmeleri ile size bütünsel olarak destek olur. Yaşam alanlarınızda kendinize teknolojinin lüksünü ve ayrıcalığını sunabilirsiniz.

Endüstri 4.0 ile Yaşam Alanlarının Avantajları

✓ İnsan kaynaklı tehdit ve kaygıları azaltma,
✓ Güvenlik sorunlarına en gelişkin çözüm,
✓ Ailenizin yaşam kalitesini arttırmaya destek,
✓ Elektronik cihazları insan gibi yönetme becerisi,
✓ Yapay zekâ Raa’nın kentte, sokağınızda ve evinizde her zaman yanınızda olma ayrıcalığı,
✓ Otomasyonun anlık bildiren ve sizin müdahalenizi bekleyen sistemi yerine, kendi kendine işleri gerçekleştiren sisteme geçiş imkanı,
✓ Akıllı bina, site, hastane, tesis, otel, AVM ve ev teknolojilerinde kullanılan Endüstri 3.0 yerine, ileri teknoloji Endüstri 4.0’a geçiş,
✓ Kentsel dönüşümde yenilenen ev ve binalara ileri teknoloji kazandırma,
✓ Mevcut konutlarda ve sitelerde akıllı teknolojiyi yapay zekâya geçirme,
✓ Villa, yazlık ve kış evlerinde üstün güvenlik yönetimi,
✓ İleri teknolojiye sahip olma ve ilk kullanma ayrıcalığı,
✓ Ekonomik bina yönetimi,
✓ Enerji verimliliği,
✓ Çevre ve doğa dostu.