KURUMSAL EĞİTİMLER

Şirketinizin eğitim ihtiyaçlarını akademik dünyadan, fikir önderlerinden, geliştirici deneyimli mühendislerden ve yöneticilerden oluşan kadromuzla karşılıyoruz.


Kurumlar İçin Verimli Bir Dönem, Verim İçin Hazır Kurumsal Yapı

Yapay zekâ şirketler için maliyetlerin azaltılması, zamanın verimli kullanılması ve iş süreçlerinin hatalardan arındırılması için harika bir fırsattır. Özellikle rekabette avantaj yakalamak isteyenlerin beklediği şanstır diyebiliriz. Yapay zekâ teknolojisini erken kavrayan ve uygulayan şirketler kısa zamanda öne çıkacak, istedikleri fırsatlardan hızlıca yararlanacaklardır. Şirketinizin yönetiminden, pazarlama-satış birimine, finanstan insan kaynaklarına, lojistiğinden üretimine kadar tüm organizasyonuyla hazır olması kritik noktadır. Door Akademi IT biriminden, yönetim katına, uzmanlardan mavi yakaya kadar eğitimleriyle yanınızda. 

Door Akademi ihtiyaç duyduğunuz alan ve birimler için aşağıda ki eğitimlerle yanınızda. 

Kurumsal Eğitimler:

1- Marka ve Pazarlama Yönetiminde Yapay Zekâ Sertifika Programı: Pazarlama disiplinlerinin ve yöntemlerinin yapay zekâ ile kullanılmasını, bu alanda çalışan profesyonellerin gerekli yetkinliğini kazanmasını amaçlayan programdır. 

2- İnsan Kaynakları Yönetiminde Yapay Zekâ Sertifika Programı: İnsan kaynaklarında yapay zekânın kullanma alanlarını bilen ve bu alanları yönetebilen İK profesyonelleri yetiştirmeyi amaçlayan programdır. Programımız insan kaynakları biriminin yapay zekâ ile güçlenmesini sağlar. 

3- Liderlik ve Yöneticilikte Yapay Zekâ Kullanımı Sertifika Programı: Kurum liderlerinin şirketin gelişimi ve devamlılığı için atacakları adımlarda yapay zekâ vizyonunu güçlendirmelerini amaçlayan programdır. Programımız yöneticilerin yapay zekâyı şirket içi/dışı platformlarda en etkili biçimde kullanılmasını destekler. 

4- IT Birimi İçin Yapay Zekâ Yönetimi Sertifika Programı: IT biriminin şirketin vizyon ve teknolojinin gerekliliklerine uygun şekilde yapay zekâ geliştirmesini amaçlayan programdır. Programımız IT birim çalışanlarının yapay zekâ konusunda eksikliklerini tamamlamalarını ve başarılı projeler gerçekleştirmelerini sağlar. 

Kurumsal eğitimlerimiz yapay zekânın yalnızca mühendislik alanında kullanılmayacağı, diğer alanlarda da etkin olarak kullanılacağı gerçeği üzerine kurgulanmıştır. 
Yapay zekâ teknolojisinden tam verim almanın yolu onu ürün/hizmetinizle birlikte günlük yaşamda, iş ve sosyal hayatta tüketicinin karşısında çıkarmaktır. 
Door akademi bu süreçte kurumsal eğitimleriyle yanınızda.