GELECEĞİMİZİ TASARLAYAN ÇOCUKLARIZ.

Door Teknoloji yapay zekâ alanında faaliyet göstermek amacıyla 2017 yılında kurulan bir girişimdir. Yapay zekâ süreçlerinde ürün ve hizmet eksikliğini kapatma amacını taşır, özellikle yapay zekâyı bilen ama ne işine yarayacağını bilmeyen şirketlere çözüm üretmeyi hedefler.
Door Teknoloji, bir yıllık Ar-ge çalışmalarından sonra şirket ya da kurumların mobil uygulamalarını ve teknolojik alt yapılarını yapay zekâya geçirebilecek seviyeye ulaştı. Yeni nesil teknolojilerden ya da endüstri 4.0’dan geri kalmak istemeyen kurumlar için en güçlü ve hazır ekibe sahip şirketler arasında yerini aldı.
Door Teknoloji aşağıdaki ana başlıklarda uzmanlaşmıştır.

Yapay Zekâlı Mobil Uygulama Geliştirilmesi
Door Teknoloji, şirketlerin yaygın olarak kullandıkları mobil uygulamalarını daha verimli ve de işlevsel hale getirmek amacıyla yapay zekâya geçiriyor. Bu sayede size, yapay zekâlı mobil uygulamaların faydasını yaşayan ilk şirketlerden olma fırsatı sunuyor.

Kurum Teknolojik Alt Yapısını Yapay Zekâlı Hale Getirilmesi
Üretimden, şirket içi yazışmalara, onay süreçlerinden, performans arttırmaya kadar şirketinizde teknoloji ile yönetilen ne varsa tamamını yapay zekâ ile yönetebilirsiniz. Door Teknoloji insan, makine, yazılım, evrak, birimler arası iletişimsizlik, verimsizlik, zaman ve gecikme sorunları gibi tüm süreçleri birbirine entegre olarak yapay zekâlı hale getirir.

Yapay Zekâlı Karayolunun Geliştirilmesi
Door Teknoloji, özellikle kent içi trafiğin yarattığı zaman ve yakıt sorunlarının, kaza, sürücü – yaya hatası ve stres gibi sorunların azaltılması amacıyla ulaşım sistemi yönetiminde yapay zekâ ile çözüm getirdi. Firmamız, akıllı ulaşım sistemlerinden, yapay zekâlı ulaşım sistemlerine geçiş sürecini yönetmektedir.

Bina, Site, Otel, AVM, Tesis Yönetiminde Yapay Zekâ Gücü
Door Teknoloji, Bina, Otel, AVM, tesis gibi her türlü yaşam ve üretim alanlarının yönetimi, güvenliği, enerji tüketimi ve ileri teknoloji kullanımı konularında yapay zekâ gücü ile hizmet vermektedir.

Danışmanlık
Door Teknoloji yapay zekâ ile ilgili her konu ve süreçte danışmanlık vermekte, ihtiyaç duyulması halinde kurumların IT birimlerine özel eğitim ve atölyeler geliştirmektedir.